Reklama

The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie jest już dostępne

​W pierwszym z wyczekiwanych rozszerzeń fabularnych gracz musi zbadać tajemniczą klęskę projektu Gorgona. Rozszerzenie jest dostępne samodzielnie lub ze zniżką w ramach The Outer Worlds Expansion Pass.

The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie, pierwsze fabularne rozszerzenie do uznanej przez krytyków, pełnej czarnego humoru gry RPG w klimatach science fiction, jest już dostępne na platformach PlayStation 4 oraz na rodzinie urządzeń Xbox One i systemie Windows na PC. Rozszerzenie pojawi się później na Nintendo Switch.

The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie jest dostępne oddzielnie lub ze zniżką w ramach The Outer Worlds Expansion Pass, którego częścią będzie również The Outer Worlds: Morderstwo na Erydanie, drugie rozszerzenie mające pojawić się w pierwszej połowie roku kalendarzowego 2021. The Outer Worlds zdobyło wiele nagród po swojej premierze w zeszłym roku, w tym tytuł "Najlepszego RPG" od IGN, "Najlepszej gry RPG" od Game Informera i "Gry Roku" w Destructoid.

Reklama

Coś się czai na Gorgonie rozpoczyna się od tajemniczej wiadomości, która wzywa cię do zbadania asteroidy Gorgona. Ta odległa placówka naukowa była ukoronowaniem osiągnięcia, jakim było stworzenie Adreny-Czasu; współczesnym cudem, dzięki któremu robotnicy mogli cieszyć się lepszym zdrowiem i większą produktywnością. Jednakże program został nagle przerwany z nieznanych powodów. By połączyć ze sobą wskazówki, które pozwolą odkryć prawdę za jednym z najbardziej mrocznych sekretów korporacji Spacer's Choice, będziesz przemierzać głębokie kaniony, nieczynne laboratoria i opuszczone placówki badawcze. Co znajdziesz na Gorgonie?

Coś się czai na Gorgonie wprowadza wiele dodatkowej zawartości. Zwiększa limit poziomu postaci, pozwalając na większą dowolność w dostosowywaniu umiejętności. Zawiera też nowe talenty i wady, które wiążą się z unikalnymi premiami lub niedogodnościami. Rozszerzenie wprowadza również trzy nowe bronie naukowe oraz wiele nowych zestawów pancerza. Coś się czai na Gorgonie rozwija formułę nagradzanego The Outer Worlds, jednocześnie dostarczając graczom nowych powodów do powrócenia do kolonii Halcyon i jej dalszej eksploracji.

The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie jest dostępne w wersji cyfrowej na PS4, XO i PC w cenie 14,99 euro za pośrednictwem Epic Games Store i Microsoft Store. Coś się czai na Gorgonie jest również dostępne w zestawie, którego częścią jest również drugie rozszerzenie Morderstwo na Erydanie, w cenie 24,99 euro. Gracze subskrybujący Xbox Game Pass otrzymają 10% zniżkę na zakup Coś się czai na Gorgonie. Rozszerzenie wymaga podstawowej wersji gry. The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie  ma ocenę M w systemie ESRB.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy