Reklama

The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie - fragment rozgrywki z dodatku

​Po wczorajszym debiucie na Gamescom, Obsidian Entertainment i Private Division udostępniły rozszerzone materiały o The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie, pierwszym z dwóch fabularnych dodatków do gry, przedstawiające zadanie poboczne "Miłość to plan, plan to śmierć".

Nowy zapis rozgrywki pozwala zerknąć po raz pierwszy na asteroidę Gorgona, a także na nowe uzbrojenie i kilka postaci, które spotkamy podczas wyprawy. The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie dodaje sporo nowej zawartości do pełnego czarnego humoru świata gry poprzez nową przygodę w stylu noir, w której gracze wyruszą na asteroidę Gorgona, aby zbadać tajemnicze korzenie Adreny-Czasu. Gracze będą musieli ukończyć Monarch, aby zyskać dostęp do zawartości Coś się czai na Gorgonie.

The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie będzie dostępne od 9 września na PlayStation 4, Xbox One i PC w cenie 14,99 euro, a posiadacze Xbox Game Pass otrzymają 10% rabat na to DLC. Coś się czai na Gorgonie będzie też dostępne w ramach przepustki z rozszerzeniami do The Outer Worlds, także dostępnej 9 września.

Reklama

Przepustka z rozszerzeniami do The Outer Worlds zawierać również będzie drugie DLC, Morderstwo na Erydanie, i będzie dostępna w niższej cenie 24,99 euro. The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie i przepustka z rozszerzeniami do The Outer Worlds wymagają podstawowej wersji gry na tej samej platformie.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: The Outer Worlds

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy