Reklama

The Medium: Bloober Team publikuje nowy trailer i wymagania PC

​Bloober Team opublikowało nowy zwiastun swojej nadchodzącej najbardziej ambitnej gry - The Medium. Krakowski producent ujawnił także nowe wymagania sprzętowe dla tej produkcji i jeśli będziecie chcieli wycisnąć z niej wszystkie soki, to potrzebować będziecie naprawdę mocarnego PC.

Nowy trailer The Medium zatytułowany został "What Does A Medium Do?" i jest to już drugie wideo opublikowane przez Bloober Team w ramach serii promującej nadchodzącą premierę tego psychologicznego horroru.

Jak nietrudno się domyślić już po samym tytule, tym razem twórcy tłumaczą nam, co oznacza bycie medium, jakim jest główna bohaterka Marianne i przy okazji pokazują część z jej specjalnych psychicznych zdolności, z których będziemy korzystać, podróżując przez duchowy świat oraz odkrywając kolejne tajemnice.

Przy okazji możemy też zapoznać się z odświeżonymi wymaganiami PC dla tej produkcji i trzeba przyznać, że te nie należą do najniższych. O ile w przypadku, kiedy zdecydujemy się obniżyć detale do minimum, wystarczy nam już karta graficzna GeForce RTX 1650 SUPER lub GTX 1060, tak na ustawieniach graficznych ultra potrzeba już GeForce’a RTX 2080 lub Radeon RX 6800, a także procesora Intel Core i7-9700K lub AMD Ryzen 7 3700X oraz 16 GB pamięci RAM.

Reklama

To jednak nie wszystko, bo włączając technologię ray tracingu na maksymalnym poziomie, producent zaleca już GeForce’a RTX 3080 lub Radeon RX 6800 XT. Szczegóły znajdziecie na zaprezentowanej infografice. 

Przypominamy, że The Medium trafi na PC na platformy Steam, Epic Games Store oraz Microsoft Store, ale Microsoft posiada też konsolową ekskluzywność dla Xbox Series X/S, gdzie gra ukaże się od razu w Xbox Game Pass. Premiera już 28 stycznia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy