Reklama

The Last of Us trafi... na PS4?

Nie wie głowa, co robią pozostałe części ciała? Na to wygląda - całkiem możliwe, że jeden z oddziałów Sony ujawnił niespodziankę szykowaną przez centralę.

Okazuje się, że na PS4 pojawi się najprawdopodobniej jeden z największych exclusivów PS3 - The Last of Us. Tak przynajmniej miał powiedzieć Sercan Sulun, wiceprezes tureckiego oddziału Sony. Jego wypowiedź padła na antenie jednej z tamtejszych telewizji.

"Mogę zdradzić, że pierwsza część gry (The Last of Us) zostanie wydana latem na PS4, zarówno w fizycznej, jak i cyfrowej wersji oraz z usprawnioną grafiką" - mówi Sulun.

Do tych doniesień należy podchodzić ze sporym dystansem. A to dlatego, że słowa zostały wypowiedziane w języku tureckim, a nie angielskim - na język Szekspira zostały dopiero później przetłumaczone przez jednego z użytkowników NeoGAF.

Reklama

Inna sprawa, że wydanie produkcji Naughty Dog na PS4 nie byłoby wielkim zaskoczeniem. W końcu Tomb Raider trafił na nowe konsole w nieco ponad rok po premierze na PC, X360 i PS3. Poza tym The Last of Us jest początkiem nowej serii, która kontynuowana będzie już na PlayStation 4.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje