Reklama

The Last of Us: Serial trafi na ekrany nie wcześniej niż w przyszłym roku

​Zła informacja dla wszystkich widzów, którzy czekają na premierę jednego z najciekawiej zapowiadających się seriali najbliższych miesięcy. Choć można było liczyć na to, że oparty na motywach kultowej gry wideo "The Last of Us" serial pod tym samym tytułem trafi na HBO jeszcze w tym roku, nadzieję na to rozwiewa odpowiedzialny za treści w HBO Max, Casey Bloys.

Oprócz Mazina, jednym z twórców serialu HBO jest Neil Druckmann. To autor gry wideo, na podstawie której oparto scenariusz serialu. W głównych rolach w "The Last of Us" występują Pedro Pascal ("Gra o tron", "The Mandalorian") oraz Bella Ramsey ("Gra o tron"). W pozostałych rolach zobaczymy w nim m.in. Nicka Offermana, Annę Torv, Murraya Bartletta, Merle Dandridge oraz Grahama Greena.

Bohaterem gry wideo, na podstawie której oparto scenariusz serialu, jest poważny i znużony życiem przemytnik Joel, który otrzymuje zadanie przetransportowania przez Stany Zjednoczone 14-letniej Ellie. Dziewczyna może pomóc w opracowaniu antidotum na wirusa, który zamienił Amerykę w krainę zawładniętą przez hordy krwiożerczych zombie.

Reklama

Choć oczekiwania po serialu "The Last of Us" są ogromne, Bloys zaznacza, że nie będzie to kolejna "Gra o tron".


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy