Reklama

The Last of Us: Ponad 3.4 milionów sprzedanych egzemplarzy!

Nowa gra znanego studia Naughty Dog, które do tej pory odpowiedzialne było za kultową już serię Uncharted właśnie zdobyła tytuł najszybciej sprzedającej się nowej marki w historii PlayStation 3.

Sony ogłosiło dzisiaj, że gra The Last of Us znalazła ponad 3.4 mln nabywców na całym świecie. Sprzedaż tego exlusive'a na PS3, który zdobył powszechne uznanie, przekroczyła wszelkie oczekiwania, stając się najlepiej sprzedającym się tytułem na japoński system w 2013 roku.

Przypomnijmy, że The Last of Us pozwala graczom przeżyć emocjonującą podróż po postapokaliptycznym świecie zmagającym się od ponad dwóch dekad z pandemią wywołaną przez grzyb maczużnik, która zdziesiątkowała ludzkość. Głęboka i realistyczna fabuła prowadzona z perspektywy pary głównych bohaterów, Joela i Ellie, porusza kwestie związane z człowieczeństwem. Ich podróż obfituje w emocjonalne momenty, a sama fabuła oscyluje wokół takich tematów jak przetrwanie, lojalność, miłość czy odkupienie.

Reklama

"Wyniki sprzedaży są dowodem na to, że The Last of Us to hit z najwyższej półki" - komentuje Shuheu Yoshida, prezes Sony Computer Entertainment Worldwide Studios.

"Deweloperzy z Naughty Dog to prawdziwi wizjonerzy i niezrównani twórcy scenariuszy, a ta gra jest tego niekwestionowanym dowodem. PlayStation nie ustaje w wysiłkach, by dostarczać unikalnej rozgrywki, która wyznaczy nowe standardy w dziedzinie interaktywnej rozrywki. The Last of Us jest tego idealnym przykładem" - dodaje Yoshida.

A wy mieliście już okazję zagrać w jedną z najgoręcej zapowiadających się premier tego roku? Dajcie znać w komentarzach, jak wam się podobała.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje