The Last of Us Part I na PC otrzymało ciekawe dodatki. Jak je zdobyć?

The Last of Us Part I finalnie zadebiutowało na platformie PC. Długo wyczekiwana premiera zaliczyła jednak spory falstart z powodu ogromnych problemów technicznych. Na osłodę twórcy z Naughty Dog przygotowali dla swoich graczy ciekawe dodatki.

The Last of Us jest od co najmniej kilku miesięcy na fali olbrzymiej popularności. Najpierw pierwsza oryginalna odsłona gry została przeniesiona w formie remake’u na konsolę PlayStation 5, a dosłownie troszkę później w HBO zadebiutował głośny i hitowy serial opisujący historię z gry. W głównych rolach uświadczyliśmy Pedro Pascala i Bellę Ramsey.

Teraz przyszedł czas na debiut odświeżonego The Last of Us Part I na komputerach. Niestety nie obyło się bez wpadki. Gracze od samego początku uskarżają się na częste crashe, losowe spadki klatek na sekundę, a niekiedy nawet na problemy z uruchomieniem gry. Producenci przedsięwzięli już konkretne działania - w konsekwencji wypuszczono już małą łatkę poprawiającą część błędów.

Reklama

Podarunki od Naughty Dog za przejście TLOU na PC. Wystarczy przejść grę

Oczywiście nie jest to przyjemna sytuacja dla wszystkich tych, którzy kupili grę w momencie premiery. Na osłodę Naughty Dog oferuje graczom ciekawe podarunki. Jeśli przejdziecie główną część fabuły TLOU to otrzymacie ciekawe przedmioty kosmetyczne dla głównej protagonistki Ellie.

Prezenty różnią się jednak w zależności od tego, czy ogrywacie The Last of Us na platformie Steam, czy może jednak za pośrednictwem Epic Games Store. Jeśli jest to serwis od Valve, to w momencie przejścia gry otrzymacie za darmo wirtualne koszulki z gier: Portal oraz Left 4 Dead. W przypadku grania na Epicu, do Waszej kolekcji trafi koszulka z Alana Wake’a oraz specjalne ubranie nawiązujące do Unreala.

Jest to ciekawy zabieg bezpośrednio związany z konkretnymi platformami. Alan Wake 2 jest tytułem ekskluzywnym na Epic Games Store, natomiast Unreal to kultowa już marka pierwszoosobowych strzelanek tworzona przez Epic. Jeśli chodzi o Left 4 Dead oraz Portal - nie jest niczym odkrywczym, że te dwa głośne tytuły wyprodukowane zostały przez Valve, właściciela Steama.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy