The Last of Us: Pamiętna scena odtworzona przy pomocy... klocków LEGO

​Pewien artysta i jednocześnie ogromny fan The Last of Us odtworzył pamiętną scenę z gry używając klocków LEGO.

Od premiery pierwszej części serii w 2013 roku, gra otrzymała prequel Left Behind, dwie zremasterowane wersje oraz niedawno wydany sequel. Seria zaskarbiła sobie miłość wielu fanów, którzy cenią ją sobie za historię, ekscytujący gameplay oraz wielowymiarowe postaci. Do tego stopnia, że czasem odwzorowują najważniejsze sceny, używając do tego różnych sposobów - między innymi klocków LEGO.

Artysta o nicku brickpanda82 podzielił się w swoich mediach społecznościowych zdjęciami mini-dioramy zbudowanej z klocków, w której zobaczyć można postaci Joela, Ellie oraz Tommy’ego na koniach, z lekko podświetlonym lasem w tle i podpisem "Adios, little brother". Diorama bazuje na scenie, gdzie dwoje protagonistów musiało pożegnać się z Tommym i wyruszyć w dalszą drogę.

Reklama

Zdjęcie pojawiło się również na subreddicie gry, gdzie otrzymało w zdecydowanej większości pozytywne reakcje. Fani chętnie widzieli by cały zestaw LEGO poświęcony grze, choć niektóre jej elementy mogą być zbyt brutalne jak na producenta klocków, także dla dzieci. Natomiast co do samego brickpanda82, to nie pierwsze jego dzieło z LEGO poświęcone The Last of Us - na jego stronie internetowej można znaleźć scenę, w której Joel strzela do Klikacza, jak również kilka innych.

Nie ma chyba lepszego momentu na dzielenie się swoją twórczością dotyczącą gry, jak obecnie - kiedy na fali popularności serialu HBO wszystko co związane z The Last of Us budzi ogromne zainteresowanie fanów, ale i osób, które nie miały wcześniej do czynienia z tym tytułem. Jeśli jednak chcielibyście poznać losy Joela i Ellie, to już 3 marca gra będzie dostępna na komputerach PC.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy