The Last of Us: Kaitlyn Dever dołączyła do obsady drugiego sezonu serialu

Stacja HBO posłuchała głosów fanów "The Last of Us", którzy pisali, że w roli Abby w drugim sezonie tego serialu najchętniej widzieliby Kaitlyn Dever ("Lekomania"). Jak poinformował portal "Variety", to właśnie ta aktorka wcieli się w postać tej wyszkolonej żołnierki, której zasady zostają wystawione na próbę, gdy próbuje zemścić się za śmierć swoich bliskich.

Serial "The Last of Us" został oparty na motywach hitowej gry wideo pod tym samym tytułem. Jego akcja rozgrywa się w postapokaliptycznej Ameryce. Zgorzkniały Joel (w tej roli Pedro Pascal), który w przeszłości przeżył osobistą tragedię, zostaje zatrudniony do ochrony 14-letniej Ellie (Bella Ramsey). Dziewczyna musi wyruszyć w niebezpieczną podróż, a od tego, czy dotrze do celu, zależy los ludzkości.

Reklama

Pierwszy sezon "The Last of Us" określany jest przez wielu mianem jednego z najlepszych seriali 2023 roku. Znalazło to odzwierciedlenie zarówno w wynikach oglądalności, jak i recenzjach krytyków. Serial został nominowany do trzech Złotych Globów, uzyskał też aż 25 nominacji do nagród Emmy. Pierwsza transza zwycięzców została już ogłoszona - serial Mazina i Druckmanna zdobył jak na razie osiem statuetek.

Innym serialem, w którym będzie można w najbliższym czasie zobaczyć Kaitlyn Dever, jest oparty na faktach "Apple Cider Vinegar" ("Ocet jabłkowy"). Aktorka wcieli się w nim w rolę guru wellness, Belle Gibson. Kobieta zyskała duże grono obserwatorów w mediach społecznościowych przekonując, że opracowała zabiegi, które pozwalają jej kontrolować nowotwór, na który rzekomo cierpiała. Później wyznała, że nie było to prawdą.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | HBO Max
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy