​The Last of Us. Ile lat w serialu i w grze ma Ellie, główna bohaterka produkcji?

Bella Ramsey jest bohaterką pierwszoplanową w najnowszym serialu od HBO - The Last of Us, będącego ekranizacją popularnej gry wideo o tym samym tytule. Fani produkcji zastanawiają się w jakim wieku jest aktorka, ile lat ma Ellie, czyli postać, w którą wciela się w serialu i czy wiek Ellie pokrywa się z realnym wiekiem Belli Ramsey.

The Last of Us doczekał się swojej serialowej adaptacji i zbiera zewsząd kapitalne oceny. Oczywiście pomaga w tym gwiazdorska obsada w postaci Pedro Pascala (Joel) oraz Belli Ramsey (Ellie).

Do tej pory doczekaliśmy się premiery pierwszego pilotażowego odcinka serialu, który wzbudził zachwyt wśród wszystkich. The Last of Us ma szansę być najlepszą serialową adaptacją popularnej gry wideo, o czym poświadczają aktualne oceny krytyków i odbiorców.

Bella Ramsey - wiek. Ile lat ma serialowa Ellie?

Fani dzieła HBO debatują i zastanawiają się nad wiekiem pierwszoplanowej aktorki Belli Ramsey, która w serialu wciela się w postać Ellie. Ramsey kojarzona może być przez wszystkich fanów seriali z roli Lyanny Mormont w Grze o Tron. Ile lat ma brytyjska aktorka?

Reklama

Bella Ramsey urodziła się 30 września 2003 roku, więc w momencie realizacji serialu The Last of Us ma 19 lat. Z kolei główna bohaterka serialu The Last Of Us, Ellie, w którą wciela się Ramsey, jest 14-letnia dziewczynką, więc jej wiek jest zbieżny z realiami przedstawionymi w grze.

Warto jeszcze dodać, że The Last of Us Part 2, czyli kontynuacja hitowej apokaliptycznej produkcji z 2013 roku prezentuje już nieco późniejszą akcję. W drugiej odsłonie gry The Last of Us Ellie jest 19-letnią dziewczyną.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | Bella Ramsey | HBO Max
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy