The Last of Us 2 ukaże się w lutym, w czterech edycjach?

​Kolejne nieoficjalne informacje na temat The Last of Us 2 umieszczają premierę oczekiwanej produkcji w lutym przyszłego roku, co wydaje się być coraz bardziej prawdopodobną opcją. Tym razem otrzymaliśmy jednak coś jeszcze: liczbę i nazwy edycji, jakie dla graczy szykuje studio Naughty Dog.

Źródłem najnowszej porcji doniesień jest niejaki "ZhugeEX", administrator forum dyskusyjnego ResetEra oraz starszy analityk w Niko Partners. Ten już wcześniej celnie "przepowiadał przyszłość", niedawno ujawniając na przykład dokładną datę premiery Deaath Strandsing przed jej zapowiedzią.

Teraz doszukał się informacji na jednym z azjatyckich portali dyskusyjnych, gdzie jeden z użytkowników zapewnia, że premiera The Last of Us 2 odbędzie się w lutym, a cztery planowane wersje produkcji to wydanie standardowe, specjalne, kolekcjonerskie oraz tak zwane "Ellie Edition".

Reklama

Nie wiemy niestety, co miałoby wejść w skład wszystkich tych propozycji, lecz przeróżne odsłony najnowszych tytułów są obecnie standardem. Zawierają najczęściej mniejsze i większe bonusy w postaci fizycznej i cyfrowej, a kolekcjonerki bardzo często obejmują bardzo drogie figurki.

Te doniesienia to także kolejna wzmianka o premierze w lutym. Po braku ogłoszenia na tegorocznych targach E3, pod koniec czerwca dokładną datę premiery na Twitterze zakomunikował użytkownik kryjący się pod pseudonimem "Evil VR".

"Jeśli Sony nie jest gotowe na podzielenie się nowymi informacjami i trailerem The Last of Us 2, to ja ujawnię to pierwsze: 14 lutego 2020 roku. A teraz znikam" - napisał anonimowy informator.

Oczywiście, słowa tajemniczego użytkownika jednej platformy społecznościowej nie byłyby zbyt wiarygodne, gdyby nie fakt, że w przeszłości Evil VR dzielił się już podobnymi doniesieniami, które później okazywały się być prawdziwe - tak było choćby w przypadku remake’u Resident Evil 2.

Idąc dalej, mamy Ashley Johnson, czyli aktorkę wcielającą się w grze w Ellie. Podczas niedawnego wywiadu została zapytana wprost, kiedy gra się ukaże i zaczęła już mówić nazwę miesiąca, ale prowadzący jej przerwał. Co chciała powiedzieć? Zaczęła od litery F, więc pasuje tylko February (luty).

A to jeszcze nie wszystko, ponieważ świetnie poinformowany Jason Schreier z serwisu Kotaku przyznał kilka tygodni temu - powołując się na swoje źródła - że The Last of Us 2 zostało po cichu opóźnione z jesieni obecnego roku na początek 2020 r. "Możliwe, że na luty" - dodał.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy