Reklama

The Last of Us 2 i 3 oraz The Order: 1886 - Sony rejestruje nowe domeny

Wygląda na to, że na jednej części The Last of Us się nie skończy. Sony zarejestrowało domeny związane z drugą, a nawet trzecią częścią gry od Naughty Dog.

To jednak nie koniec - japoński koncern zarezerwował też adresy internetowe tajemniczego projektu The Order: 1886. Bloger Superannuation odkrył, że Sony zarejestrowało domeny związane z The Last of Us 2 i 3. Cóż, było mało prawdopodobne, że na jednej części przygód Joela i Ellie może się nie skończyć.

Znacznie ciekawsze są adresy internetowe zarezerwowane przez amerykański oddział Sony - theorder1886.com, theorder1886.net, theordergame.net, theorderps4.com i theorderps4.net. Nie wiadomo, czym jest The Order: 1886, ale jedno jest pewne - będzie to produkcja na PlayStation 4. W kwietniu z kolei zarejestrowano znak towarowy o tej samej nazwie.

Reklama

Podejrzewamy, że gra zostanie oficjalnie zapowiedziana na E3, ale do tej pory skazani jesteśmy na domysły. Możliwych jest kilka wariantów - pierwszy trop prowadzi do twórców Killzone'a, którzy obecnie pracują nad nową marką. Okazuje się, że tytuł The Order zarezerwowało również europejskie Sony, a zrobiło to w Holandii, a więc w kraju, w którym swoją siedzibę ma właśnie Guerilla Games.

Superannuation myśli jednak, że tajemniczy projekt może być nową grą Stiga Assmusena, reżysera God of Wara III lub kolejną produkcją studia Ready at Dawn, które pracuje nad tytułem action adventure na PS4. Warto jednak przypomnieć o zdjęciu pochodzącym ze studia Naughty Dog, które niedawno wyciekło do sieci - na jednym z widocznych na nim monitorów dostrzec można było modele postaci nie związanych z żadną z dotychczasowych gier firmy. Bohaterowie swoim ubiorem pasowaliby właśnie do XIX wieku. Czymkolwiek jednak jest The Order: 1886 - czekamy!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje