Reklama

The Last Guardian: Twórcy zapowiadają prezentację na targach TGS

Jeżeli nadal z niecierpliwością czekacie na jakiekolwiek informacje nt. The Last Guardian, to producent ma dla was dobrą wiadomość.

Sony nie zamierza po ostatnim pokazie na E3 znowu przez sześć lat milczeć na temat The Last Guardian, czyli kolejnej gry Fumito Uedy (Ico, Shadow of the Colossus). Jak wyjawili twórcy gry, już na Tokyo Game Show zobaczymy zupełnie nowe materiały z małym chłopcem i jego pierzastym przyjacielem.

Jak poinformowało na Twitterze studio genDESIGN, w którym Ueda piastuje obecnie czołową pozycję i które współtworzy The Last Guardian z Sony: "Właśnie zastanawiamy się, jak zabrać Trico do Makuhari, by pokazać go w zupełnie nowy i inny sposób".

Reklama

Trico to rzecz niejasna przypominający ptaka wielki stwór, z którym przyjaźnimy się w nowej grze Uedy, a Makuhari Messe to słynne japońskie centrum, w którym odbywają się różne konwenty i inne duże wydarzenia tego pokroju - najbliższym z nich jest Tokyo Game Show, które będzie trwało od 17 do 20 września. Właśnie tam genDESIGN planuje pokazanie nowych materiałów z The Last Guardian - pozostaje więc czekać na nie do końca przyszłego tygodnia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy