The Invincible - jak wygląda życie na Regis III?

​W materiale treningowym, Starward Industries i 11 bit studios zachęcają do szybkiego spojrzenia na to, jak wygląda życie na Regis III.

Wstępny rekonesans mówi nam, że Regis III wydaje się być niezwykle spokojną planetą, dodatkowo obfitującą w idylliczne i zapierające dech w piersiach widoki. Do tej pory nie natknęliśmy się na żadne ślady roślinożerców i drapieżników, co powinno sprawić, że dalsza eksploracja planety przez załogę ludzką, będzie jak przechadzka po parku.

Nie wszystko na Regis III jest takie, jakie nam się wydaje! Zresztą - czy życie często nie okazuje się znacznie bardziej skomplikowane niż to, co widać na pierwszy rzut oka?

Reklama

Yasna - wysoko wykwalifikowana astrobiolog - zostaje wysłana z misją naukową w celu odkrycia tajemnicy, skrywanej pod zakurzoną powierzchnią niezbadanej planety zwanej Regis III. Kiedy twoja załoga znika, sprawy szybko wymykają się spod kontroli. A zdumiewające zjawiska naukowe, doświadczane podczas tej podróży, wypaczą twoje rozumienie różnicy między życiem a śmiercią i zmuszą do ponownego przemyślenia pozycji ludzkości jako gatunku będącego u szczytu ewolucji.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: The Invincible
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy