Reklama

The Inpatient: Znamy datę premiery prequela Until Dawn

Studio Supermassive Games inwestuje w technologię VR. Prequel Until Dawn pojawi się, właśnie na urządzenia wirtualnej rzeczywistości.

Until Dawn to gra utrzymana w konwencji tendetnych amerykańskich horrorów, w których grupa studentów wybiera się imprezować na odludzie i coś, bądź ktoś zaczyna ich prześladować. Jednak produkcji od Supermassive Games daleko było do tandety, o czym świadczy ogromna popularność gry i wysokie oceny, przyznawane przez recenzentów.

Zamiast oglądać w telewizji, jak grupa studentów daje się bezmyślnie zabić, sami dostajemy możliwość, by pokierować ich losami. Kto przeżyje, a kto nie? To zależy już tylko od decyzji gracza! The Inpatient ma być prequelem Until Dawn. Miejscem akcji stanie się szpital dla chorych psychicznie "Blackwood Sanatorium", który mieliśmy możliwość zwiedzania w Until Dawn.

Reklama

Fabuła The Inpatient rozgrywa się 60 lat przed wydarzeniami z Until Dawn, w okresie, w którym szpital psychiatryczny jest pełen pacjentów i żyje własnym życiem. Studio Supermassive Games wypuściło trailer, w którym ogłosili oficjalną datę premiery The Inpatient, która odbędzie się 21 listopada. Mimo, że jest to prequel to twórcy zapewniają, że aby cieszyć się pełną imersją, nie trzeba nawet grać w Until Dawn.

W The Inpatient wcielimy się w pacjenta z amnezją, który będzie przepytywany przez tajemniczego mężczyznę - Jeffersona Bragga.

Co więcej, postacie niezależne będą reagować, jeśli gracz będzie mówił do siebie głośno, lub będzie wywoływał hałas podczas rozgrywki. The Inpatient ukaże się 21 listopada, wyłącznie na PSVR.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama