The Horus Heresy: Legions - zapisy do bety

Trwają zapisy do zamkniętych beta testów gry The Horus Heresy: Legions. Jest to pierwsza karcianka w uniwersum Warhammera 40,000, a tworzy ją studio Everguild.

Podtytuł sugeruje, że akcja toczyć się będzie w czasie Herezji Horusa, kluczowego dla uniwersum wydarzenia. Patriarcha Horus pod wpływem mrocznych sił Chaosu sprzeciwił się wtedy Imperatorowi i poderwał do buntu połowę legionów Imperium. Wojna domowa, która się wtedy rozpętała, nieodwracalnie zmieniła oblicze uniwersum i pochłonęła miliony istnień.

Do tej pory nie pojawiło się jeszcze zbyt wiele informacji o planowanej rozgrywce. Wiadomo jednak, że ukaże się wiele znanych z serii postaci, które wejdą w skład talii, a także to, że można będzie sprawdzić się w najsłynniejszych bitwach rebelii Horusa, jak np. zdrada na Isstvan III. Tworzony jest także tryb multiplayer, w którym będzie można zetrzeć się z innymi graczami w pojedynkach czasu rzeczywistego.

Reklama

Choć nie jest znana jeszcze oficjalna premiera, to już dziś zapisać się można do zamkniętej bety. Każdy może się zgłosić, ale Everguild zastrzega sobie prawo do wyboru tego, kto i kiedy otrzyma do niej dostęp, a nowi gracze mają uzyskiwać go stopniowo.

Każdy kto chciałby spróbować rozgrywki przed jej oficjalnym wydaniem musi też mieć świadomość, że jego postępy nie zostaną zapisane i zabrania mu się udostępniania przedwcześnie informacji o grze.

Karcianka ma być przeznaczona na urządzenia mobilne z iOS i Androidem.

JFK

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy