Reklama

The Evil Within doczeka się kontynuacji?

W sieci pojawiły się informacje sugerujące, że wydany w 2014 roku horror The Evil Within może doczekać się kontynuacji.

Na łamach forum NeoGAF użytkownik o pseudonimie Dusk Golem opublikował grafikę prezentującą japońskie ogłoszenie o pracę, które wyciekło do internetu. Dotyczy ono Psychobreak 2 - projektu tworzonego z myślą o konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Warto jednak zaznaczyć, że nazwa "Psychobreak" jest tytułem, pod którym w Kraju Kwitnącej Wiśni wydano The Evil Within. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że odpowiedzialne za powstanie produkcji studio Tango Tango Gameworks przygotowuje kontynuację gry.

W samym ogłoszeniu poszukiwany jest tłumacz do działu testerów. Nowy pracownik zajmie się między innymi tłumaczeniem - z języka japońskiego na angielski - raportów z odnalezionymi błędami, problemami i usterkami, które następnie zostaną przesłane zagranicznym developerom.

Reklama

Trudno jednak na razie potwierdzić wiarygodność udostępnionych przez Dusk Golema informacji. Internauta twierdzi, że "najprawdopodobniej" są prawdziwe, ale sam dodaje, że muszą zostać zweryfikowane.

Powstanie kontynuacji The Evil Within 2 nie byłoby dużą niespodzianką. Developerzy ze studia Tango Gameworks w przeszłości kilkukrotnie podkreślali, że nie zamierzają zaprzestać tylko na jednej odsłonie cyklu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy