The Elder Scrolls Online: Będą podziemia dla samotników

W przeciwieństwie do poprzednich odsłon cyklu, The Elder Scrolls Online - siłą rzeczy - koncentrować się będzie na zabawie z innymi graczami.

Nie oznacza to jednak, że w grze nie pojawią się lokacje przeznaczone dla samotników, o czym zapewnili niedawno developerzy. W trakcie sesji pytań i odpowiedzi gracze zapytali twórców The Elder Scrolls Online czy w sieciówce pojawią się podziemia, które będzie można ukończyć w pojedynkę.

W odpowiedzi developerzy oznajmili, że niewielka liczba lokacji zaprojektowana została tylko dla osób lubiących samotną rozgrywkę, zaś niektóre przeznaczone są wyłącznie dla grup użytkowników. Większość plansz stworzona została jednak tak dla pojedynczych graczy jak i kilkuosobowych ekip.

Warto jednak zaznaczyć, że wchodzenie do niektórych podziemi na zbyt niskim poziomie doświadczenia może być zbyt niebezpieczne - warto więc wtedy wrócić po odpowiednim rozwinięciu własnej postaci. Albo zdecydować się na połączenie sił z innymi, co zalecają zresztą sami twórcy.

Jedno jest pewne - zarówno soliści, jak i gracze lubiący bawić się z innymi powinni być zadowoleni.

Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata elektronicznej rozrywki? Najważniejsze informacje dnia znajdziesz na naszym nowym profilu w serwisie Facebook. Wystarczy kliknąć - POLUB NAS.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje