The Division do zgarnięcia za darmo na Uplay

​Macie ochotę na przygodą sieciową w towarzystwie przyjaciół? W takim razie powinniście się zainteresować nową promocją Ubiosftu.

The Division od Ubisoftu to bardzo ciepło przyjęta przez recenzentów i użytkowników gra, w której razem z grupą przyjaciół walczymy z apokalipsą w realistycznej wersji Nowego Jorku. Brzmi ciekawie?

W takim razie informujemy, że do 7 września można ją zdobyć zupełnie za darmo, wystarczy założyć konto w należącej do Ubisoftu usłudze Uplay i gotowe - jeśli w podanym czasie przypiszemy grę do konta, będzie nasza już na dobre i będziemy mogli się nią cieszyć w dowolnym momencie.

Żeby wszystko było jasne, założenie konta na platformie Uplay również nie kosztuje kompletnie nic, poza chwilą czasu na wypełnienie formularza. Całość działa dokładnie na takiej samej zasadzie jak u Microsoftu i Sony w przypadku Xboxa i PlayStation, tyle że tam “darmowe" gry wymagają najczęściej opłacania stałej subskrypcji.

Reklama

A skoro przy konsolach jesteśmy, to dodamy tylko, że Ubisoft rozdaje The Division zarówno na PC (wymaga co najmniej CPU Intel Core i5 2400 3.1 GHz lub AMD FX 6100 3.3 GHz, 6 GB RAM, GPU 2 GB GeForce GTX 560 lub Radeon HD 7700 lub lepszej, 40 GB miejsca na dysku i Windowsa 7/8.1/10 64-bit), jak i Xboxa One oraz PlayStation 4, więc wybór należy do nas.

I choć należy uczciwie przyznać, że The Division ma już swoje lata, a konkretniej 4 i pół, bo debiutowało na rynku w marcu 2016 roku, to wciąż trzyma się świetnie, a na jego serwerach nie brakuje chętnych do grania.

Nie można też zapomnieć, że tematyka gry świetnie pasuje do obecnej sytuacji, bo gra podejmuje temat pandemii, tyle że wywołanej za pomocą zamachu bioterrorystycznego na ogromną skalę - jeśli więc chcecie nieco rozładować stres, to okazja jest idealna. A może The Division nie do końca Wam leży? W takim razie przypominamy, że w Epic Games Store można obecnie zgarnąć za free Hitmana i Shadowrun Collection.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Division
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy