Reklama

The Division 2 zajmuje się ponad tysiąc osób

​W sieci pojawiły się niepotwierdzone doniesienia, z których wynika, że nad zapowiedzianym niedawno The Division 2 pracuje bardzo duży zespół.

Serwis Gamereactor - powołując się na pragnących zachować anonimowość informatorów - twierdzi, że projekt przygotowywany jest przez ponad tysiąc osób. To oznacza, że produkcja jest jedną z największych w historii Ubisoftu.

Poproszeni o komentarz przedstawiciele wydawcy nie chcieli odnieść się do powyższych rewelacji. Warto jednak zaznaczyć, że w momencie oficjalnej zapowiedzi ujawniono, że za strzelankę odpowiada kilka zespołów rozlokowanych na całym świecie.

Nad grą pracuje Massive Entertainment, które stworzyło poprzednią część. Ekipa wspomagana jest przez Reflections, Red Storm Entertainment, a także studia mające swoje siedziby w Annecy, Szanghaju, Bukareszcie i Sofii - ostatnie ma na koncie Assassin’s Creed Rogue i pomagało przy Assassin’s Creed Origins.

Reklama

Szczegółów na temat samego tytułu zaprezentowano na razie niewiele. Zapewniono tylko, że bazuje na udoskonalonym silniku Snowdrop, który napędza oryginał. Technologia pozwoli autorom zrealizować ambitne plany związane z drugą odsłoną. Developerzy podkreślili też, że zamierzają wykorzystać doświadczenie zgromadzone w trakcie rozwoju pierwowzoru.

Konkretne informacje na temat The Division 2 autorzy ujawnią na tegorocznych targach E3, które odbędą się w terminie 12-14 czerwca. Na poprzedzającej start imprezy konferencji Ubisoft zapewne pokaże między innymi fragment rozgrywki z powstającej strzelanki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje