Reklama

The Division 2 - 10. sezon rozpocznie się w sierpniu

Ubisoft Massive wykłada karty na stół. Po miesiącach ciszy w The Division 2 deweloperzy wreszcie zdecydowali się zdradzić swoje plany na przyszłość. Dostaliśmy roadmapę na kolejne sześć miesięcy.

The Division 2 nie jest aktualnie w najlepszym stanie. Gra ma oczywiście wciąż dużo do zaoferowania, jeżeli ktoś dopiero zaczynałby z nią swoją przygodę, ale wielu fanom brakuje regularnego wsparcia, jakie oferuje chociażby Bungie. Przez kolejne pół roku gracze będą mogli się poczuć jak w Destiny 2, bowiem Massive planuje aż dwa sezony.

Na stronie Ubisoftu pojawił się dzisiaj nowy artykuł zatytułowany "Co czeka The Division". Głównym bohaterem tego postu jest oczywiście roadmapa, z której możemy wyciągnąć kilka ciekawych informacji.

Reklama

Dwa najważniejsze wydarzenia to rozpoczęcia sezonów. Sezon 10 ruszy pod koniec sierpnia, a sezon 11 na początku grudnia. Razem z grudniowym sezonem do gry trafi również długo wyczekiwany, nowy tryb gry, który zapowiadało wcześniej Massive.

Deweloper poinformował również, że zamknięte testy The Division Heartland rozpoczęto pod koniec czerwca. Nie wiemy oczywiście, czy Ubisoft pozwoli podzielić się testerom wrażeniami z gry, ale zawsze jest to jakaś nadzieja na nowe detale. Na dniach powinniśmy z kolei zobaczyć prezentację gry mobilnej w świecie The Division.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy