The Day Before - rozgrywka z gry, która przypomina DayZ z The Last of Us i The Division

​The Day Before, czyli survivalowa gra MMO z otwartym światem, od samego początku wyglądała jak połączenie DayZ z The Last of Us i The Division. Teraz, kiedy opublikowano nowy materiał z rozgrywki, skojarzenia te zdają się nawet wyraźniejsze niż poprzednio.

Wydawca MyTona i deweloper Fntastic w końcu zaprezentowali dłuższy fragment gameplayu z nadchodzącej gry survivalowej, która jest zapowiadana jako gra typu MMO z otwartym światem. Tytuł ten zmierza na PC za pośrednictwem Steam, a premiera planowana jest w drugim kwartale 2021 roku.

Zamiast miasta, które widzieliśmy w pierwszym trailerze z gry, materiał z rozgrywki przenosi nas na wieś. Klimat na początku budowany jest przez przygnębiającą transmisję radiową przerywaną strzałami i ludźmi walczącymi w tle. Akcja następnie przenosi się do dwóch graczy badających strumień, na opuszczoną stację benzynową i odpierających nieumarłych. W końcu, po znalezieniu kodu alarmowego, pojawia się kilku wrogich graczy, którzy utrudniają życie duetowi, który śledzimy od początku. Tytuł ten zapowiada się na gratkę dla miłośników zbierania lootu, strzelania i przetrwania.

Reklama

"The Day Before to survival MMO w otwartym świecie, osadzony w śmiertelnej, pandemicznej Ameryce opanowanej przez głodnych mięsa zarażonych i ocalałych zabijających się nawzajem dla jedzenia, broni i samochodów" - czytamy w opisie trailera. "Budzisz się sam w świecie, którego już nie pamiętasz, szukając odpowiedzi i zasobów niezbędnych do przetrwania".

Twórcy wcześniej ujawnili, że musimy "pokonać zarażonych i innych graczy realistyczną bronią, stając się legendą nowego świata", jednocześnie "[odkrywając] piękne, ale niebezpieczne miejsca za pomocą niezwykle szczegółowych pojazdów". Spodziewajcie się hardcorowych mechanik survivalowych i intensywnych strzelanin.

Deweloper Fntastic wcześniej pracował nad mobilną grą przygodową Radiant One i stworzył grę survivalową The Wild Eight, ale były to bardziej niszowe projekty. Z drugiej strony wydawca MyTona jest znany głównie z darmowych gier mobilnych, choć twierdzi, że jest "jedną z największych firm tworzących gry w Rosji i Wspólnocie Niepodległych Państw".

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Day Before

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy