The Cycle studia Yager zostanie wydana w tym roku na wyłączność Epic Games Store

Yager ujawniło, że ich najnowsza gra rywalizacyjna strzelanka z systemem misji nazwana The Cycle, zostanie wydana jeszcze w tym roku na komputery PC z systemem Windows na wyłączność Epic Games Store.

Gracze już dziś mogą przejść do Epic Games Store lub na stronę https://thecycle.game/sign-up/, by zapisać się na trzydniowy alfa-test The Cycle dostępny w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim, który odbędzie się w dniach 28-30 marca.

The Cycle jest pierwszoosobową strzelanką, gdzie w trakcie każdego meczu gracze zmagają się tak i z przeciwnikami jak i z otoczeniem w schemacie PvPvE. By wygrać należy wykonywać misje, zdobywać nowe bronie i umiejętności, starając się przy tym zdobyć jak najwięcej punktów i wydostając się z powierzchni planety wciąż żywym. Na niezbadanej i egzotycznej powierzchni Fortuny III będziesz rywalizować z innymi - lub sprzymierzać się z nimi - by zdobywać zasoby, pokonywać nieprzyjazną faunę i wzbogacać się, zanim otoczenie, Twoi przeciwnicy, bądź Twoi rzekomi sojusznicy zdołają cię dorwać.

Reklama

Decyzja jak osiągnąć wygraną należy do Ciebie: spróbuj swojej siły samemu, w drużynie z przyjaciółmi lub sprzymierzając się tymczasowo z nieznajomymi w trakcie rozgrywki. The Cycle oferuje rywalizację, w której wszyscy mogą przetrwać, ale to, jak zarządzasz swoim czasem na Fortunie III, będzie miało na to przetrwanie olbrzymi wpływ. Wykonywanie Twoich własnych celów i unikanie konfliktu może dać Ci więcej punktów w rankingu, ale eliminowanie przeciwników też zagwarantuje, że cię nie wyprzedzą.

The Cycle wejdzie w fazę zamkniętych beta-testów najprawdopodobniej już tej wiosny.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: The Cycle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy