The Crew: Pierwsze, nieoficjalne informacje o nowej grze twórców Drivera

W ubiegłym tygodniu w sieci pojawiła się niepotwierdzona informacja, że studio Ubisoft Reflections - twórcy Drivera - pracują nad zupełnie nową grą o nazwie The Crew.

Teraz do internetu wyciekły nowe szczegóły o produkcji, która w założeniach ma być podobna do poprzedniej gry developerów. Źródłem informacji o The Crew jest francuski serwis GamesBlog, który uzyskał je ponoć od jednego z testerów. Produkcja ma mieć pół arcade’owy, podobny do tego znanego z Drivera: San Francisco system jazdy.

Tak jak w tamtej grze, pojawi się duży, otwarty świat z dwoma miastami - Nowym Jorkiem i Los Angeles. Nie wiadomo jednak czy będzie można pomiędzy nimi swobodnie podróżować przemieszczając się po bezdrożach, czy też metropolie pełnić będą funkcje hubów ładowanych automatycznie. W nawigacji pomoże system wzorowany na Google Maps.

Reklama

W The Crew pojawić się ma tryb "wolnej jazdy", w którym będzie można wykonywać zadania lub zaprojektowane przez twórców wyzwania. Ze słów testera wynika, że nie zabraknie również multiplayera dla maksymalnie ośmiu graczy oraz kooperacji. Wraz z debiutem produkcji wydana zostanie aplikacja na smartfony współpracująca z grą.

The Crew ma zostać formalnie zapowiedziane na tegorocznych targach E3, zaś premiera szykowana jest na końcówkę tego roku. Produkcja ma ukazać się na next-genach, ale też na konsolach tej generacji - tester grał ponoć na Xboksie 360. Nie wiadomo oczywiście, na ile te rewelacje są prawdziwe, ale brzmią dosyć wiarygodnie. Jak będzie, przekonamy się na E3.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: The Crew | wyścigowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy