The Crew Motorfest z problemami? Gra przeceniona niecały miesiąc po premierze

Wygląda na to, że The Crew Motorfest mogło nie sprzedać się tak dobrze, jak chciał tego Ubisoft. Niecały miesiąc po premierze gra Ivory Tower została przeceniona po raz pierwszy.

Trzecia odsłona serii The Crew ujrzała światło dzienne 14 września. Gra zebrała solidne oceny, aktualnie może pochwalić się średnią ocen 76 na OpenCriticu, a wielu graczy zdawało się zadowolonych z powrotu do produkcji Ivory Tower. Deweloperzy mocno inspirowali się Forzą Horizon, ale dodali wystarczająco dużo własnych pomysłów, aby zainteresować fanów zręcznościowych wyścigów.

Najwyraźniej zainteresowanie to nie jest wystarczające zdaniem Ubisoftu. Francuski wydawca już niecały miesiąc po premierze zdecydował się stworzyć nową okazję dla graczy, by spróbowali The Crew Motorfest. Trwają aktualnie liczne promocje, zależne od preferowanej platformy:

Reklama
  • Ubisoft Store (PC) -10-24 października, -20% na Edycję Standard, -15% na Edycje Gold i Ultimate
  • PS4 i PS5 - 11-18 października, -20% na edycję Standard, -15% na Edycje Gold i Ultimate
  • Xbox Series X/S i Xbox One: 13-16 października, -20% na edycję Standard
  • Epic Games Store (PC): 14-21 października, -20% na edycję Standard

Gdyby tego było mało, od 10 do 20 października ograć będzie można nowy trial. Podobnie jak podczas premiery, 5-godzinny fragment The Crew Motorfest będzie dostępne za darmo dla wszystkich graczy. Fani gier wyścigowych mogą więc pobrać grę, sprawdzić jej początek, a kiedy zdecydują się na zakup, cały postęp zostanie przeniesiony z wersji testowej do pełnej.

Decyzja Ubisoftu sugeruje, że The Crew Motorfest mogło do tej pory nie sprzedać się najlepiej. Wydawca jest jednak wyraźnie pewny swojego produktu. Drugi, darmowy trial jasno daje do zrozumienia, że twórcy są zadowoleni z tego tytułu i uważają, że ogranie nawet przez kilka godzin wystarczy, aby zachęcić wielu do zakupu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Crew Motorfest
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy