Reklama

The Crew 2 otrzyma wkrótce sporą aktualizację

​Pamiętacie jeszcze The Crew 2? Wydana pod koniec czerwca tego roku gra wyścigowa została przyjęta raczej chłodno, krytykowana za kontrowersyjny system ulepszania samochodów, nie najlepszą grafikę i - przede wszystkim - brak jakiejkolwiek formy publicznej rywalizacji.

Upłynęło pół roku, ale Ubisoft jest w końcu gotowy zająć się tym ostatnim, najpoważniejszym problemem. Jak zapowiedziano, już 5 grudnia na PC, PS4 oraz Xbox One ukaże się spora, darmowa aktualizacja, zatytułowana Demolition Derby. Wprowadzi między innymi rozgrywki PvP.

Tryb wieloosobowy tryb pozwoli na współzawodnictwo maksymalnie ośmiu graczom. Każdy działa na własną rękę, a dostępne są wszystkie rodziny sportów. PvP jest dostępny na poziomie Żołnierza, a więc zaraz po odblokowaniu pierwszej kwatery głównej.

Wszystkie poziomy przystępujących do rywalizacji pojazdów będą automatycznie ustawione na maksymalny, dlatego nie trzeba obawiać się, jeśli jesteśmy początkującym kierowcą, dopiero zaczynającym kampanię. Co więcej, jeśli nie posiadamy określonego pojazdu, możemy go bez problemów wynająć na czas wyścigu.

Reklama

Playlisty będą dwie. Pierwsza to klasyczne wyścigi ulicznych i zawody hipersamochodów. Kolizje są domyślnie wyłączone. Druga playlista stawia na różnorodność i zawiera wszystkie dyscypliny dostępne w grze, z wyjątkiem wyścigów na ćwierć mili i powietrznych.

Ta druga playlista będzie się zmieniać codziennie, aby zapewnić różnorodność doznań. Będą one bazować na poszczególnych rodzinach sportów, konkretnych dyscyplinach lub innych kombinacjach. Po wybraniu rodzaju zmagań wkraczamy do publicznego lobby, w głosowaniu wybieramy konkretny wyścig i wkraczamy do akcji.

Za rozgrywki PvP otrzymujemy fanów, łupy i dolary, co pozwala na kontynuowanie postępów na drodze do poziomu Ikony, jak w standardowej kampanii dla pojedynczego gracza. Zdobyte nagrody są uzależnione od wyników. Automatycznie dołączamy także do rankingowego systemu lig. Dostępne są cztery: brązowa, srebrna, złota i platynowa.

Każda liga podzielona jest na cztery dywizje, z których najniższą jest IV, a najwyższą - I. Najniższą możliwą rangą jest więc brązowa IV, a najwyższą - platynowa I. Prawie jak w CS:GO! Punkty są przyznawane lub odbierane zależnie od poczynań w zawodach. Dokładna liczba zależy od obecnej rangi i rangi przeciwników.

Jak można się domyślać, aktualizacja zatytułowana Demolition Derby to także... demolition derby. Ten nowy tryb znajdziemy w rodzinie konkurencji freestyle’owych. Zasiądziemy za kółkiem (i w klatce) w stu procentach podatnych na zniszczenie pojazdów w dwóch miejscówkach, gdzie rozgrywanych jest 8 konkursów tej konkurencji.

Cel jest tylko jeden: zniszczenie pojazdów przeciwnika, zachowując własny w (z grubsza) jednym kawałku. Wszystkie chwyty są dozwolone, a żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić rywalizację, na arenie co jakiś czas pojawiają się specjalne premie dla tych, którzy dotrą do nich jako pierwsi.

Wraz z aktualizacją Demolition Derby w The Crew 2 pojawi się także czternaście nowych pojazdów, w tym nowy samolot do akrobacji. Do tego nowe rodzaje zawodów: drift, Alpha Grand Prix i rajd przełajowy, a także system codziennych zleceń do wykonania i zadania fotograficzne.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy