The Beast Inside wyrusza na łowy

​The Beast Inside - survival horror z portfolio wydawniczego notowanej na NewConnect spółki Movie Games - zadebiutował 17 października w wersji na PC na platformie Steam. Docelowo gra ukaże się również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

The Beast Inside to tytuł z pogranicza horroru i thrillera. Gracz wcieli się w dwóch bohaterów, których dzieli 100 lat historii. Obydwaj zamieszkiwali ten sam dom, w którym rozpoczyna się akcja gry. Adam, kryptoanalityk CIA mieszkał w nim podczas Zimnej Wojny, Nicolas - w czasach Wojny Secesyjnej. Szybko okazuje się, że bohaterowie mają ze sobą znacznie więcej wspólnego niż jedynie miejsce zamieszkania.

Tytuł na długo przed premierą spotkał się z zainteresowaniem graczy i mediów branżowych. Miało to związek m.in. z przeprowadzoną w kwietniu ubiegłego roku kampanią crowdfundingową na platformie Kickstarter, kiedy udało się pozyskać na rozbudowę gry - 83,7 tys. CAD.

Reklama

W ostatnich tygodniach przed premierą Movie Games ogłosiło również współpracę z The Farm 51, twórcami Chernobylite, horroru surwiwalowego, którego premiera miała miejsce 16 października.

Już na kilka dni przed premierą tytuł znalazł się na pierwszej stronie rankingu najpopularniejszych premier na Steamie. W dzień po wydaniu średnia ocen utrzymuje się na poziomie powyżej 90%. Cena gry to 24.99 USD. The Beast Inside docelowo ukaże się w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Do końca roku Movie Games ma w planach wydanie Drug Dealer Simulator. Premiera tytułu w wersji na PC zaplanowana jest na 6 grudnia.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: The Beast Inside
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy