Testy The Division Resurgence jeszcze w 2023 roku, ale premiera została przesunięta

Ubisoft zdradził kilka nowych informacji na temat swojej gry mobilnej The Division Resurgence. Niestety nie wszystkie ucieszą graczy wyczekujących premiery tego tytułu.

Ubisoft jasno dał ostatnio do zrozumienia, że planują dalej inwestować w rynek mobilny. Podczas czerwcowego pokazu dostaliśmy pierwsze spojrzenie na Assassin’s Creed Jade. W ramach dalszego rozwoju popularnej serii Francuzi pokusili się o eksperymenty z różnymi platformami i zadebiutuje nie tylko gra mobilna, ale nawet produkcja w wirtualnej rzeczywistości.

Od 2021 roku wiemy również, że The Division doczeka się własnej odsłony na smartfonach. Dwa lata temu pierwszy raz usłyszeliśmy o Resurgence. Od tego czasu Ubisoft zaprezentował graczom kilka fragmentów rozgrywki, odbył zamknięte beta testy i uruchomił pre-ordery, aby przypomnieć o zbliżającym się debiucie.

Reklama

Niestety The Division Resurgence nie pojawi się na smartfonach tak szybko, jak niektórzy mogliby oczekiwać. Gra Ubisoftu pojawiła się wczoraj podczas prezentacji iPhone’a 15. Niedługo po zakończonym pokazie Ubisoft poinformował, że premiera pełnej wersji zaplanowana jest na początek 2024 roku. Jesienią mają z kolei odbyć się kolejne testy.

Na ten moment nie znamy niestety konkretnej daty debiutu The Division Resurgence. W App Store widnieje co prawda data 31 marca 2024 roku, ale najprawdopodobniej jest to placeholder. Następna beta powinna zapewnić deweloperom solidną porcję feedbacku od graczy i uświadomić im tym samym, ile pracy czeka ich przed premierą gry.

W dzisiejszych czasach mało kto narzeka na opóźnienia długo wyczekiwanych produkcji. Rok 2023 pełny jest dużych gier, trudno nie znaleźć wśród nich czegoś dla siebie i łatwiej jest dzięki temu zabić czas do kolejnej premiery. Beta testy The Division Resurgence powinny z kolei pokazać, na jakim etapie jest aktualnie ten tytuł i jakie zmiany poczyniono przez ostatnie miesiące.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ubisoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy