Testy Fallout 76 z przybliżoną datą startu

​Bethesda ujawniła przybliżony termin rozpoczęcia testów nastawionego na sieciową zabawę Fallout 76.

Administrator oficjalnego forum firmy - użytkownik o pseudonimie jurassica - w opublikowanym wpisie poinformował, że beta powstającej produkcji odbędzie się w październiku. Na razie jednak dokładna data nie jest znana.

Możliwość sprawdzenia gry otrzymają wszyscy, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na tytuł. Dostęp do wczesnej wersji będzie przyznawany stopniowo - najpierw w testach weźmie udział niewielka liczba graczy, ale z czasem grono testerów ulegnie rozszerzeniu.

Póki co nie ujawniono żadnych szczegółów na temat treści, z którymi zainteresowani użytkownicy zapoznają się w trakcie bety. Jurassica wyjaśnia brak detali wynika z faktu, że prace nad projektem nadal trwają i wiele rzeczy jest ciągle zmienianych.

Reklama

Akcję produkcji osadzono w 2102 roku, a więc 25 lat po wojnie nuklearnej, która doprowadziła do upadku znanego świata. To oznacza, że gra toczy się przed wydarzeniami z poprzednich części cyklu. Gracze wcielą się w stworzonego przez siebie mieszkańca tytułowej Krypty 76. Bohater wraz z innymi wyjdzie na radioaktywną powierzchnię.

Mimo sieciowego charakteru rozgrywki, nie zabraknie tradycyjnych zadań i fabuły. W wykonywaniu misji graczy wspomogą towarzysze. Pojawi się system pozwalający konstruować różne obiekty - schronienia, fortyfikacje, a nawet sklepy umożliwiające handlowanie przedmiotami.

Fallout 76 ujrzy światło dzienne 14 listopada. Wówczas produkcja pojawi się na trzech platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fallout 76

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy