Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Testy Dreams przełożone

​W tym roku miały rozpocząć się testy Dreams - nowego projektu studia Media Molecule, odpowiedzialnego między innymi za serię LittleBigPlanet. Twórcy poinformowali jednak o zmianie planów.

Na oficjalnym blogu firmy szefowa zespołu, Siobhan Reddy, oświadczyła, że wczesna wersja gry nie zostanie udostępniona w tym roku. Nie jednak w tym dziwnego, tym bardziej, że do końca bieżącego roku pozostało jeszcze półtora tygodnia.

Reklama

Decyzję o przełożeniu planowanych testów dowodząca studiem Reddy wyjaśniła chęcią dopracowania projektu. Tłumaczy, że skala gry przerosła samych twórców, którzy jednak nie chcą iść na skrótu, pozostając wiernym swojej pierwotnej wizji.

Szefowa Media Molecule przeprosiła jednak za nadmierną ciszę wokół tytułu, podkreślając jednocześnie, że mijający rok był dla autorów bardzo pracowity. Developerom udało się zrealizować wiele zadań.

Nadal nie wiadomo jednak, kiedy rozpoczną się testy beta Dreams. Reddy obiecuje, że więcej informacji na temat produkcji przygotowywanej z myślą o konsoli PlayStation 4 zostanie podanych tuż po Nowym Roku.

W grze będziemy mogli przechodzić przez kolejne poziomy - tytułowe sny. Co nie mniej ważne, użytkownicy będą mogli tworzyć własne etapy, które będzie można udostępniać pozostałym graczom.

Dowiedz się więcej na temat: Dreams

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama