Testy beta The Division 2 startują 7 lutego

​Ubisoft ogłosił, że "prywatna beta" sieciowej strzelanki The Division 2 rozpocznie się na początku przyszłego miesiąca - 7 lutego. Potrwa zalewie trzy dni, do 10 lutego. Wersja testowa dostępna będzie na wszystkich trzech platformach sprzętowych, a więc na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Jak można się domyślać, "prywatna" beta ma pewne ograniczenia. Gwarancją dostępu do zabawy jest złożenie przedpremierowego zamówienia na produkcję w jednym ze sklepów wspierających promocję. Możemy także próbować rejestracji na oficjalnej stronie, a potem liczyć na szczęście.

W przypadku preorderu wersji cyfrowej nie musimy robić już nic więcej, a jedynie oczekiwać na moment, w którym Ubisoftu udostępni pliki do pobrania. Obecnie nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie to nastąpi, lecz francuska firma zapewnia, że wkrótce poda wszystkie potrzebne detale.

Reklama

Jeśli przed premierą kupujemy wydanie pudełkowe, musimy najpierw upewnić się, że robimy to w sklepie, który bierz udział w promocji. "Do czasu rozpoczęcia testów beta otrzymasz kod od swojego sprzedawcy. Może on być dostarczony bliżej daty początku bety i może być wydrukowane na paragonie, ulotce lub wysłane pocztą na adres e-mail" - czytamy na oficjalnej stronie.

Co więcej, nie warto czekać do ostatniej chwili, ponieważ w celu otrzymania zaproszenia musimy zamówić dowolne wydanie gry The Division 2 na PC, PS4 lub Xbox One ofercie co najmniej na czterdzieści osiem godzin przed datą rozpoczęcia fazy prywatnej Bety.

Premiera pełnej wersji The Division 2 odbędzie się 15 marca na PC, PS4 i Xbox One. Twórcy ponownie postawili na perspektywę TPP, lecz tym razem nie walczymy już jako tajni agenci w postapokaliptycznym Nowym Jorku, ponieważ akcję przeniesiono do stolicy USA, do Waszyngtonu.

Wydarzenia toczą się siedem miesięcy po fabule pierwszej odsłony serii, kiedy to na miejscu wybucha wojna domowa pomiędzy ocalałymi oraz okolicznymi bandami złoczyńców i gangami. Ponownie nie zabraknie współczesnego uzbrojenia, kooperacji, a nawet misji dla maksymalnie ośmiu osób.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Division 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy