Test Drive Unlimited: Solar Crown wreszcie z datą premiery?

Wygląda na to, że Test Drive Unlimited: Solar Crown przekroczy niedługo bardzo istotny kamień milowy. Przynajmniej tak zapowiadają na Twitterze twórcy gry.

Niektórzy fani motoryzacji mogli już nawet zapomnieć, że Test Drive Unlimited: Solar Crown istnieje, a prace nad nim cały czas trwają. W dobie licznych opóźnień, zamykanych studiów i odwoływanych projektów trudno dziwić się tym osobom. Nowa odsłona popularnej serii wyścigowej ma się jednak dobrze i niedługo będzie miała nam coś ważnego do przekazania.

Na Twitterze Test Drive Unlimited: Solar Crown pojawiła się ostatnio oficjalna zapowiedź wydarzenia zaplanowanego na 30 maja 2024 roku. Uruchomiono nawet odliczanie do zbliżającego się eventu i wielokrotnie podkreślono, jak istotne będzie to wydarzenie. Według wpisu niedługo osiągnięty zostanie “bardzo istotny kamień milowy", co wielu graczy napawa optymizmem.

Reklama

Pure Xbox informuje nawet, że rozsyłane są maile z zapowiedzią wydarzenia i zachęcające do udziału. Ma ono odbyć się na kanale Discord, gdzie twórcy Test Drive Unlimited: Solar Crown ujawnią, czym jest ten tajemniczy kamień milowy. Większość fanów spekuluje oczywiście, że wreszcie doczekamy się ujawnienia konkretnej daty premiery.

Bardziej pesymistycznie nastawione osoby mówią z kolei, że możemy doczekać się kolejnych opóźnień. Według dotychczasowych plotek Test Drive Unlimited: Solar Crown ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Twórcom dałoby to pół roku na przypomnienie graczom o istnieniu tej gry, opublikowanie kilku obszernych fragmentów rozgrywki i uruchomienie preorderów.

Wiele wskazuje na to, że nasze wątpliwości odnośnie daty premiery Test Drive Unlimited: Solar Crown zostaną rozwiane już w ten czwartek. Narracja wokół zbliżającego się wydarzenia jest bardzo intensywna, a deweloperzy nie kryli się z tym, że jest to dla nich bardzo istotne. Powinniśmy dowiedzieć się więc chociaż czy faktycznie premiera zostanie ponownie przesunięta.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Test Drive Unlimited Solar Crown
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama