Terminator: Resistance Annihilation Line już w sprzedaży na PC i PS5

​Dodatek Terminator: Resistance Anihilation Line jest już dostępny w sklepach Steam i PlayStation Store na PS5. W pierwszym tygodniu sprzedaży gracze, którzy zakupią DLC na platformie Steam, będą mogli skorzystać z 10% zniżki. Cena regularna to 53,99 zł na PC i 69 zł na PS5.

Posiadacze gry Terminator: Resistance w formie fizycznej lub cyfrowej na PlayStation 4, mogą bezpłatnie zaktualizować grę na PlayStation 5. Ponadto, dostępny jest też darmowy patch dla wszystkich posiadaczy Terminator: Resistance Enhanced na PS5, umożliwiający zmianę pola widzenia (FOV) i wprowadzający dodatkowe opcje dostosowania rozdzielczości i wydajności. Ulepszenia będzie można zastosować zarówno w głównej grze, jak i w dodatku.

Anihilation Line kontynuuje historię przedstawioną w głównym wydaniu. Ruch oporu właśnie pokonał swojego pierwszego Infiltratora, ale Jacob Rivers nie może spocząć na laurach. Sam John Connor wydał rozkaz, aby przyjrzeć się sprawie Northridge Outpost, czyli osadzie, z którą zupełnie urwała się komunikacja.

Reklama

Dlaczego nikt z Northridge nie próbował połączyć się przez radio? Czy to dzieło Skynetu? Czy cywile wciąż żyją? W poszukiwaniu odpowiedzi, Rivers i mały zespół żołnierzy ruchu oporu, dowodzony przez Kyle'a Reese'a, czyli prawą rękę Connora, udaje się do najniebezpieczniejszego regionu, jaki można sobie wyobrazić - terytorium za linią ognia.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Terminator: Resistance
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy