Reklama

Tekken 7: Filmowe tutoriale przed premierą

Debiut nowej odsłony kultowej serii bijatyk zbliża się dużymi krokami. Jeżeli planujecie wyposażyć się w płytę z grą, to może warto wcześniej przygotować się do zasad.

Bandai Namco opublikowało trzy krótkie poradniki wideo, które pomogą wam w zrozumieniu podstaw rozgrywki. Saga Mishimów dobiega końca, a po zapowiedzi pecetowej wersji Tekkena 7 zacząłem widzieć coraz więcej osób, które znowu zainteresowały się serią, ale martwią się, czy zardzewiałe od czasów pamiętnej "trójki" umiejętności jeszcze im wystarczą.

Także z myślą o nich developerzy przygotowali trzy tutoriale, które mają im pomóc w zrozumieniu podstaw. Pierwszy skupia się na poruszaniu i różnych powiązanych z nim mechanizmach (w tym klasycznym anulowaniu backdashów, przez które postać wygląda, jakby się niekontrolowanie trzęsła).

Reklama

Drugi - na Rage Arcie i Rage Drivie, czyli dwóch mechanizmach, które pozwolą wam na efektowny comeback. Trzeci - na Power Crushu, specjalnym ataku, który przebija średnie i wysokie ciosy, ale przegrywa z niskimi atakami i rzutami. Premiera Tekkena 7 na PC, PS4 i XBO już 2 czerwca.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje