Tego się nikt nie spodziewał... Deep Down grą F2P!

Deep Down to produkcja, która zrobiła ogromne wrażenie na wszystkich śledzących lutową prezentację PlayStation 4, a niedawny gameplay potwierdził, że jest na co czekać.

Na Tokyo Game Show ujawniono zaskakującą informację, która może sprawić, że wielu graczy skreśli ten ciekawie zapowiadający się tytuł - będzie on... darmowy. Jakiś czas temu ujawniono, że Deep Down koncentrować się będzie głównie na rozgrywce sieciowej. Teraz okazuje się, że produkcja będzie... darmowa.

Tak przynajmniej stwierdzili przedstawiciele Capcomu na Tokyo Game Show. Gra opierać ma się na modelu F2P, a to oznacza, że rozgrywka nie wymagać będzie żadnych opłat, ale pojawią się mikrotransakcje - możliwość kupowania wirtualnych przedmiotów za prawdziwą gotówkę.

To spore zaskoczenie. Gdy zobaczyliśmy pierwszy zwiastun Deep Down (a potem gameplay) od razu uznaliśmy, że będzie to produkcja płatna. Jedno jest jednak pewne - gra będzie dowodem na to, że darmowy tytuł może cechować się niesamowitą oprawą graficzną.

Oby tylko reszta stała na podobnym poziomie i by dało się grać rzeczywiście bez potrzeby korzystania z mikrotransakcji. Choć mam wrażenie, że niektórzy właśnie przez to skreślą tę pozycję ze swojej listy...

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje