Reklama

Tego się nie spodziewaliście - powstaje Alone in the Dark: Illumination!

Atari wraca na scenę? Okazuje się, że firma zamierza nie tylko zająć się licencjonowaniem sprzętu, ale i grami.

Legendarny niegdyś wydawca ujawnił, że jeszcze w tym roku pojawi się nowa odsłona popularnej serii horrorów - Alone in the Dark. Powstaje też kolejna część Haunted House. To bez wątpienia spora niespodzianka.

Przedstawiciele Atari poinformowali, że trwają prace nad Alone in the Dark: Illumination - kolejną odsłoną znanego cyklu, której ostatnia część pojawiła w 2008 roku. Za grę odpowiedzialne jest studio Pure.

To jednak nie wszystko - Atari zamierza wskrzesić także zapomniane nieco Haunted House, którego ostatnia pełnoprawna odsłona ukazała się cztery lata temu, a w tym roku na iUrządzeniach zadebiutowała oparta na cyklu platformówka. Nad nową częścią pracuje włoskie studio Dreampainters, twórcy Anny.

Reklama

Niestety na razie nic nie wiadomo o obu grach, poza tym, że ukażą się na PC i to już całkiem niedługo - premiera zaplanowana jest na tegoroczną jesień. Więcej szczegółów powinno zostać ujawnionych za niecałe dwa tygodnie - produkcje będą prezentowane na tegorocznym PAX Prime, które odbędzie się w dniach 29-31 sierpnia.

CD Action

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL