Reklama

Tank burger w Polsce

​Wargaming i Burger King Polska poinformowały, że na mocy nawiązanej współpracy do Polski trafił Tank Burger - unikatowy burger dla wszystkich miłośników World of Tanks i jedzenia. Wraz z posiłkiem, czołgiści otrzymają ulotkę z kodami do World of Tanks.

Tank Burger to czarna, charakterystyczna bułka i składniki, które powinny przypaść do gustu miłośnikom ciężkich maszyn. Burger jest dostępny od dziś na terenie całej Polski, we wszystkich restauracjach Burger King w kraju. Cena to 15,95 PLN. Wraz z każdą zakupioną kanapką, otrzymujemy zdrapkę z dwoma wartościowymi kodami.

Pierwszy z nich to kod zaproszeniowy dla nowych graczy. Drugi otrzymany kod należy wpisać na stronie www.tankburger.pl - po kilkusekundowej grze otrzymamy kod bonusowy (dla obecnie zarejestrowanych graczy). Na wirtualnych czołgistów czekają kody zawierające złoto, dni premium, wypożyczenie i zniżki na czołgi T26E4 SuperPershing, T-54 first prototype oraz możliwość zdobycia polskiej Pantery "Pudel" i kultowego "Rudego" znanego z serialu Czterej Pancerni i Pies.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy