Tank Battle Heroes dostępna na platformie Android

​Wrocławskie studio T-Bull, które niedawno zadebiutowało na warszawskiej GPW, prezentuje swoją najnowszą produkcję, która już od dzisiaj dostępna jest na platformie Android.

W Tank Battle Heroes zasiądziemy za sterami potężnych, pancernych maszyn i zmierzymy się z innymi graczami na różnorodnych mapach. Każdy czołg posiada unikalny zestaw oraz ulepszeń - tym samym każdy dowódca będzie mógł znaleźć maszynę jak najlepiej dopasowaną do jego stylu gry.

Najnowsza produkcja przeniesie wszystkich miłośników gier mobilnych na pole bitwy. Do dyspozycji graczy oddane zostanie szereg maszyn wzorowanych na najpopularniejszych historycznych i współczesnych modelach - zarówno tych znanych z pól bitwy II wojny światowej, jak i najnowszych konfliktów. Każda maszynę będzie można dopasować do własnych preferencji rozgrywki - zarówno w kwestii broni, jak i wyglądu. Do dyspozycji graczy oddane zostaną 3 różnorodne pola bitwy - śnieżna, równinna, pustynna oraz leśna - każde z nich będzie wymagało innego podejścia i strategii.

Reklama

W ciągu kilku najbliższych miesięcy T-Bull planuje wprowadzenie gry na kolejne platformy. Tank Battle Heroes zalicza się do kategorii free-to-play, co oznacza, że aplikację pobiera się bezpłatnie, lecz są w niej dostępne przedmioty, które można dodatkowo zakupić za prawdziwe pieniądze, co nie utrudnia jednak rozgrywki.

Grę Tank Battle Heroes można pobrać ze sklepu Google Play: https://bit.ly/2uRij0q

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Tank Battle Heroes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy