Tales from the Borderlands zostanie pokazane podczas Gamescom Opening Night Live

​Jedne z najważniejszych targów gamingowych w roku zbliżają się wielkimi krokami. W ramach budowania ekscytacji nadchodzącym wydarzeniem Geoff Keighley zdradził właśnie, że wśród prezentacji Gamescom Opening Night Live będzie Tales from the Borderlands.

Gamescom Opening Night Live szykuje się na jedną z najważniejszych prezentacji tegorocznych targów. Wydarzenie to otworzy targi już we wtorek, 23 sierpnia. Transmisja ma rozpocząć się o godzinie 20:00 i potrwać aż przez dwie godziny, co daje organizatorom dużo czasu na prezentacje gier.

Wiedzieliśmy już, że początek Gamescomu będzie pełny zwiastunów i teaserów. Geoff Keighley postanowił jednak jeszcze bardziej podkręcić atmosferę i jasno dać do zrozumienia, czego jeszcze możemy spodziewać się po Opening Night Live. Powyższa grafika sugeruje, że długo wyczekiwany comeback zaliczy wreszcie Tales from the Borderlands.

Reklama

Telltale Games było niegdyś ogromnym fenomenem. Gry tego studia cieszyły się popularnością wśród tony graczy, kładąc duży nacisk na narrację i skupiając się na przedstawieniu angażującej historii i wprowadzeniu do niej ciekawych, różnorodnych postaci. Telltale znalazło przepis na sukces, który świadomie wykorzystywali przez długie lata.

Tales from the Borderlands debiutowało w momencie, kiedy wielu graczy było już zmęczonych grami Telltale, a brak nowego silnika i bardziej złożonego gameplayu zaczął ich frustrować. Mimo to była to bez wątpienia jedna z najlepszych gier Telltale, której sequel fani uniwersum Gearboxu przyjmą z otwartymi ramionami.

Miejmy nadzieję, że twórcy planują obszerną prezentację podczas Gamescom Opening Night Live. Gracze najchętniej zobaczyliby dłuższy zwiastun i poznali konkretną datę premiery.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gamescom | Tales from the Borderlands | Telltale Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy