Reklama

Take-Two twierdzi, że tryb sieciowy Red Dead Redemption 2 może współistnieć z GTA Online

​W powstającym Red Dead Redemption 2 - kontynuacji wirtualnego westernu - znajdzie się tryb sieciowy. Przedstawiciele Take-Two, które odpowiada za wydanie gry, uważają, że wariant wieloosobowy może współistnieć z innym projektem Rockstara - GTA Online.

Multiplayer Grand Theft Auto V cieszy się ogromną popularnością. Mimo że produkcja zadebiutowała w 2013 roku, liczba graczy nie spada. Wręcz przeciwnie - w grudniu w Los Santos zameldowała się najwięcej w historii tytułu użytkowników.

Nic więc dziwnego, że wielu zastanawia się czy premiera Red Dead Redemption 2, w którym również pojawi się tryb sieciowy, nie odbije się negatywnie GTA Online. W trakcie towarzyszącego publikacji raportu finansowego za trzeci kwartał bieżącego roku fiskalnego dyrektor generalny Take-Two - Strauss Zelnick - stwierdził, że nie ma powodów do obaw.

Reklama

Zelnick nie chciał jednak zdradzić jakichkolwiek szczegółów na temat Red Dead Redemption. Podkreślił jedynie, że ujawnienie informacji o projekcie zależy wyłącznie od twórców gry, czyli developerów ze studia Rockstar. Produkcja powinna ukazać się tegoroczną jesienią na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy