Reklama

Take-Two przesunęło premierę "bardzo oczekiwanego tytułu"

​Take-Two ujawniło, że postanowiono przesunąć debiut niezapowiedzianej dotychczas produkcji, która jest "bardzo wyczekiwanym tytułem".

Przy okazji publikacji najnowszego raportu finansowego za 2018 rok fiskalny przedstawiciele firmy poinformowali, że tajemnicza gra ukaże się dopiero w 2020 roku fiskalnym. To oznacza, że pojawi się pomiędzy 1 kwietnia 2019 a 31 marca 2020.

Powodem opóźnienia jest oczywiście chęć dopracowania projektu. Wydawca podkreśla, że dodatkowy czas twórcy przeznaczą na wprowadzenie ulepszeń oraz udoskonaleń, które poprawią jakość powstającej produkcji.

Nadal jednak nie wiadomo, czym dokładnie jest sekretny tytuł. Take-Two stwierdziło jedynie, że to kolejna odsłona "jednej z największych serii od 2K". Część graczy spekuluje, że może chodzić o Borderlands 3.

Reklama

Odpowiedzialni za cykl developerzy ze studia Gearbox Software od dawna nie ukrywają, że pracują nad kolejną częścią cyklu. Kilka dni temu oznajmili jednak, że gra nie zostanie pokazana na tegorocznych targach E3. Niewykluczone, że brak prezentacji na czerwcowym wydarzeniu jest powiązany z opóźnieniem premiery.

Możliwości jest jednak znacznie więcej. Niezapowiedziany tytuł równie dobrze może być następną odsłoną rozwijanej przez Rockstar serii GTA lub nowym BioShockiem, który - jak wynika z nieoficjalnych doniesień - podobno powstaje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama