Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Tajna misja z UFO znaleziona w GTA Online

​Wcześniej w tym miesiącu GTA Online otrzymało sporą, letnią aktualizację treści, wprowadzającą nowe samochody, misje w kooperacji i sporo innych nowości. Wygląda jednak na to, że wkrótce możemy spodziewać się kolejnych innowacji, w tym tajnych atrakcji związanych z kosmitami.

Jak to często bywa, zaraz po premierze łatki do akcji wkroczyli miłośnicy przeczesywania folderów w wersji PC. Ci rozpakowali nowe pliki aktualizacji, a wewnątrz nich znaleźli właśnie dane związane z latającym spodkiem i kradzieżą części do statku kosmicznego. Nikt nie wie, jak misję tę uruchomić.

Reklama

Dokładniej rzecz ujmując, nikt nie wiem, jak uruchomić ją w grze w "naturalny" sposób. Modderzy znaleźli sposób, by wymusić jej aktywację za pomocą specjalnych narzędzi, co pozwoliło sprawdzić, z czym dokładnie mamy do czynienia. Sam model spodku przypomina ten już istniejący w grze.

Jest jednak dużo większy, a jego znalezisko wkrótce doprowadziło do misji w trybie bitwy biznesowej. To rodzaj atrakcji, który może pojawić się w otwartym świecie GTA Online w dowolnym momencie, obejmując zbieranie surowców z różnych miejsc i przenoszenie ich do posiadanego magazynu gracza.

Po szeregu prób i błędów ostatecznie udało się uruchomić także nową, tajną misję. W jej ramach gracze wkraczają do Fortu Zancudo nieopodal Los Santos, gdzie walczą na drodze do wielkiego hangaru. W środku znajduje się właśnie wielki, latający spodek oraz części statku kosmicznego.

Zadaniem jest zebranie tych części, a następnie dostarczenie ich do Omegi, postaci dobrze znanej z GTA 5 właśnie jako miłośnik UFO, kosmitów i teorii spiskowych. Misja jest więc gotowa i działa od początku do końca, lecz nie wiadomo obecnie, jak odblokować ją podczas normalnej rozgrywki.

W przeszłości włączenie innej tajnej misji z obcymi wymagało ukończenia sześciuset standardowych misji, zanim mogliśmy przystąpić do poszukiwania jaj kosmitów. Być może teraz zadanie ma podobne - dość wyśrubowane - warunki aktywacji. Trzeba je chyba jednak było nieco lepiej ukryć.

Dowiedz się więcej na temat: GTA Online

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje