Tajemnicza strona pachnie nowym Falloutem

​Wczoraj w sieci pojawiła się strona, na której widać było tylko licznik, a w tle słyszeliśmy alfabet Morse'a. Do strony już się nie dostaniemy, ale wiele poszlak wskazuje, że w powietrzu wisi nowy Fallout.

Adres TheSurvivor2299.com prowadził do licznika odmierzającego czas do 11 grudnia 2013. W tle alfabet Morse'a "wypikiwał" tę samą datę. Później po wejściu na stronę jesteśmy przekierowywani na strony Bethesdy, której właściciel - ZeniMax - figuruje w bazie WHOIS jako podmiot rejestrujący domenę - to pierwsza sugestia. Po jakimś czasie adres znów zaczął prowadzić to wspomnianego odliczania.

Kolejną jest nazwa domeny. The Survivor wpisuje się w stylistykę nazywania nowych bohaterów w serii, jak Lone Wanderer czy Courier. Rok 2299 znajduje się w kanonie po zakończeniu akcji New Vegas.

Dlaczego 11 grudnia? Można było sądzić, że chodzi o rozdanie nagród Video Game Awards - w trakcie jednej z gal zapowiedziano z hukiem Skyrima. Jednak w tym roku ceremonia odbędzie się 7 grudnia (przemianowana na VGX).

Dalej pozostajemy jednak w sferze plotek, gdyż Bethesda odmawia komentarza, a internauci zaczęli dopatrywać się pewnych nieścisłości związanych z zarejestrowaną domeną. Czekamy zatem.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje