Reklama

Tajemnicza droga na Google Maps ma potwierdzać Grand Theft Auto VI

​Fanom Grand Theft Auto wydaje się, że Rockstar szykuje się do zapowiedzi GTA VI, ponieważ zwiastun najnowszej aktualizacji do GTA Online zawiera tajemnicze koordynaty geograficzne, prowadzące na drogę w stanie Virginia w USA. Brzmi dziwnie? Otóż droga ta ma wyjątkowo nietypowy kształt...

Middle Mountain Trail - tak brzmi nazwa drogi - znajduje się w samym środku niczego, lecz kształtem wydaje się przypominać rzymską szóstkę: VI. A kolejna odsłona Grand Theft Auto powinna otrzymać właśnie takie oznaczenie, więc musi to być jakaś tajna wskazówka od studia Rockstar!

Zakładamy, że jakiś pracownik firmy - zapewne odpowiedzialny za wspomniany trailer GTA Online - siedzi teraz w fotelu i śmieje się do rozpuku z domysłów graczy. A może to wszystko jednak prawda... Koordynaty znajdują się w zwiastunie i nie są w żaden sposób ukryte. Wystarczy wpisać je w Google.

Reklama

Zaraz po tym przełomowym odkryciu w sieci zawrzało. To nie może być przypadek, zapowiedź GTA VI wkrótce! - wybrzmiały fora i sieci społecznościowe. Faktycznie, trudno spodziewać się, by podanie takich właśnie koordynat miało być przypadkiem. Ale czy jest żartem, czy faktycznie - sygnałem? Tego oczywiście nie wiemy.

Trudno także spodziewać się, żeby Grand Theft Auto VI rozgrywało się gdzieś w pustkowiach Virginii. Obecnie wszystko wskazuje więc na to, że jakiś pracownik Rockstara świetnie zabawił się kosztem graczy, czekających na najmniejsze nawet wskazówki na temat serii.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje