Reklama

T-Mobile Warsaw Games Week i LifeTube Video Fest łączą siły

​Coraz bliżej do T-Mobile Warsaw Games Week / LifeTube Video Fest. Impreza, która już trzeci rok z rzędu dostarczy emocji fanom dobrej rozrywki, odbędzie się w dniach 13-15 października na terenie EXPO XXI w Warszawie zajmując rekordową powierzchnię wystawienniczą 12 000 m2.

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa. Połączenie sił z LifeTube Video Fest, na którym będzie można spotkać najlepszych twórców YouTube’owych zaowocuje możliwością uczestnictwa w dwóch imprezach, na które odwiedzający dostaną się w cenie 1 biletu.

Bilety na imprezę dostępne są w sprzedaży internetowej - www.warsawgamesweek.pl i www.eventim.pl  lub w punktach stacjonarnych  Eventim, Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert oraz księgarniach PWN.

W przedsprzedaży można je kupić w kilku wariantach - jako bilet indywidualny na każdy dzień imprezy w cenie 40 zł lub jako bilet rodzinny. W przypadku biletów rodzinnych dostępne są następujące warianty:

Reklama

  • Bilet rodzinny dla 3 osób (2+1 lub 1+2) może nabyć grupa 3 osób, z których: minimum jedna osoba do dnia 13.10.2017 r. nie ma ukończonych 13 lat i maksymalnie dwie osoby są pełnoletnie - cena 90 zł
  • Bilet rodzinny dla 4 osób (2+2 lub 1+3) może nabyć grupa 4 osób, z których: minimum jedna osoba do dnia 13.10.2017 r. nie ma ukończonych 13 lat i maksymalnie dwie osoby są pełnoletnie - cena 120 zł
  • Bilet rodzinny dla 5 osób (2+3 lub 1+4) może nabyć grupa 5 osób, z których: minimum jedna osoba do dnia 13.10.2017 r. nie ma ukończonych 13 lat i maksymalnie dwie osoby są pełnoletnie - cena 150 zł
  • Bilet rodzinny dla 6 osób (2+4 lub 1+5) może nabyć grupa 6 osób, z których: minimum jedna osoba do dnia 13.10.2017 r. nie ma ukończonych 13 lat i maksymalnie dwie osoby są pełnoletnie - cena 180 zł

Osoby, które zamierzają wejść na teren Targów na podstawie biletów rodzinnych dla 3, 4, 5 i 6 osób zobowiązane są do równoczesnego stawienia się na Terenie Targów (obowiązuje jeden wspólny bilet dla całej grupy).

Wejściówki kupowane w kasach, w dniach imprezy będą droższe. Tylko zakup w przedsprzedaży gwarantuje wejście. Sprzedaż biletów w kasach będzie uzależniona od liczby uczestników jednocześnie przebywających na terenie imprezy.  Ich cena wyniesie odpowiednio 45 dla biletu indywidualnego i 105 zł (2+1 lub 1+2), 140 zł (2+2 lub 1+3), 175 zł (2+3 lub 1+4) i 210 zł (2+4 lub 1+5).

T-Mobile WGW / LT Video Fest można będzie odwiedzić w następujących dniach:

  • 13.10.2017 (piątek) - w godzinach 10:00-20:00.
  • 14.10.2017 (sobota) - 9:00-19:00
  • 15.10.2017 (niedziela) - 9:00-17:00

Nowi wystawcy, nowe atrakcje

Organizatorzy podgrzewając atmosferę przed wydarzeniem poinformowali o szeregu nowych wystawców, którzy przygotowują dla miłośników rozrywki na najwyższym poziomie masę atrakcji. Do grona takich wystawców jak Activision, Cenega, Microsoft, Sony Interactive Entertainment Polska i Ubisoft dołączają kolejni - Drobiny Czasu, ESL, Galeria Plakatu, Good Loot, Gundam Polska, IMGN.PRO, Komikslandia, Kruger & Matz, Lenovo, Magazyn Pixel, Modecom, Muve, Nintendo, Przystangracza i Sprzymierzeni BF, RedBull, Saturn i Seagate.

LifeTube Video Fest - spotkaj gwiazdy YouTube

Największe święto YouTube w Polsce powraca już za miesiąc - to okazja na spotkanie ulubionych twórców internetowych i zdobycie autografów od idoli w specjalnej strefie. Youtuberzy wystąpią też na wielkiej scenie.

Podczas wydarzenia przewidziane są panele, sesje Q&A, warsztaty oraz konkursy. Uczestnicy mogą liczyć na wyjątkowe akcenty muzyczne. Na scenie pojawią się m.in. Letni Chamski Podryw w znanym składzie: Maciej "Canton" Piotrowski i Dawid "Anton" Antonkiewicz oraz Na Pełnej - twórcy tegorocznego, youtubowego hitu "Nie Tak Szybko (Despacito PARODIA)".

W trakcie eventu znajdzie się też coś dla fanów magii. Swoje show poprowadzi najpopularniejszy, polski iluzjonista - Y. Wyzwanie uczestnikom rzuci także Matura To Bzdura ze swoją nową aplikacją Quiz House. Dodatkowo na wydarzeniu będzie otwarta przestrzeń poświęcona, uwielbianym przez wszystkich planszówkom - ogromna strefa dla ponad 250 osób powstanie we współpracy z GameTrollem.

Festiwal YouTube to przede wszystkim twórcy. W tym roku pojawią się między innymi: Ajgor Ignacy, AdBuster, Ziemniak, Tivolt, Ravgor, Kameralnie, Marco Kubiś, Y, Matura To Bzdura, Letni Chamski Podryw, Na Pełnej i wielu innych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy