Szykujcie się na raidy w Ghost of Tsushima Legends. Te wystartują za tydzień

​W ubiegłym tygodniu SuckerPunch udostępniło darmowe rozszerzenie Legends do Ghost of Tsushima, które wprowadziło tryb kooperacyjny oraz opcję New Game+. To jednak jeszcze nie koniec atrakcji dla fanów tego tytułu.

Producent ogłosił wczoraj, że w każdy piątek udostępniać będzie fanom Ghost of Tsushima nowe tygodniowe wyzwania (Weekly Challenges). Będą to przygody na poziomie trudności koszmar (nightmare) dla dwóch graczy w przypadku fabularnych misji oraz czterech graczy w przypadku misji nastawionych na przetrwanie (Survival) z różnymi modyfikacjami i wariacjami, które urozmaicać mają nam zabawę. Dwie drużyny z najlepszymi wynikami czeka zaś zaszczyt w postaci wyeksponowania ich nazw na tygodniowych tablicach wyników.

To nie wszystko, ponieważ już 30 października wystartuje pierwszy raid w Ghost of Tsushima. Ten nazywa się Tale of Iyo i składać będzie się z trzech rozdziałów. Co więcej, twórcy sugerują, że aby odnieść w nim zwycięstwo, najlepiej posiadać sprzęt na maksymalnym poziomie, zdobyty w Wyzwaniach, a niezbędne ma być także KI na poziomie 100. "Chcecie posiadać sprzęt i KI na 100 poziomie, jako absolutne minimum, zanim przystąpicie do tego wyzwania" - straszą twórcy. Tyczy się to wszystkich graczy biorących udział w raidzie. Mowa tu o czteroosobowych drużynach, ale co istotne, nie uświadczymy tu matchmakingu, więc trzeba samodzielnie zebrać drużynę przed czasem.  

Reklama

Mamy więc jeszcze tydzień na grindowanie jak najlepszego ekwipunku i nabijanie poziomów KI. Przypominamy, że Ghost of Tsushima to ostatni duży ekskluzyw dla PlayStation 4 i gra zebrała bardzo dobre oceny, więc jeśli z niecierpliwością czekacie na PS5 i jeszcze nie ograliście tej produkcji, to warto się nią zainteresować. Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją gry Ghost of Tsushima.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ghost of Tsushima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy