Reklama

Szósty sezon For Honor doda nową mapę i zmodyfikuje dwie postacie

Firma Ubisoft ujawniła szczegóły na temat elementów, które pojawią się w For Honor wraz ze startem szóstego sezonu rozgrywek. Gracze mogą oczekiwać nowej mapy i zmian.

Kolejny okres zmagań - Hero’s March (polskiej nazwy na razie nie ujawniono) wprowadzi do produkcji między innymi lokację Beachhead. Osadzona na terenie japońskiej fortecy plansza bazuje na obszarze z kampanii fabularnej. Przeznaczona jest do zabawy we wszystkich trybach sieciowych z wyjątkiem Trybutu.

Twórcy zmodyfikują również dwie postacie - Rozjemcę oraz Orochi. Pierwszej zmniejszą obrażenia zadawane przez większość ciosów, ale umożliwia skorzystanie ze zdolności wywołującej u oponenta krwawienie.

W przypadku drugiego wojownika istotne modyfikacje obejmą dwie umiejętności - służących do wyprowadzania kontrataków Riptide Strike i Storm Rush. Developerzy na razie jednak nie przedstawili konkretnych szczegółów.

Reklama

Autorzy zaimplementują także Visual Collection - opcję przeglądania zgromadzonych przedmiotów kosmetycznych w osobnej zakładce. Funkcja pozwoli też na bezpośrednie dodawanie danego dodatku wizualnego do wybranego wyposażenia. Dzięki rozwiązaniu, gracze otrzymają nieco więcej miejsca w ekwipunku.

Poza tym w planach jest następne wydarzenie okresowe. Charakter przygotowywanej akcji nie jest jednak na razie znany, ponieważ przedstawiciele Ubisoftu nie ujawnili żadnych informacji na ten temat.

Szósty sezon jest drugim, w którym zabraknie nowych postaci. Twórcy zapewniają jednak, że pracują nad kolejnymi wojownikami. Szczegółami podzielą się na tegorocznych targach E3, które odbędą się w czerwcu.

Hero’s March rozpocznie się w przyszłym tygodniu - 17 maja. Tego dnia światło dzienne ujrzy darmowa aktualizacja wprowadzająca do For Honor następną mapę, zmiany dla Rozjemcy i Orochi oraz funkcję Visual Collection.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama