Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Szczegóły na temat State of Decay 2 na przyszłorocznym E3

​Przedstawiciele studia Undead Labs ujawnili, że na przyszłorocznych targach E3 zamierzają ujawnić konkretne szczegóły na temat State of Decay 2.

Kontynuacja produkcji z żywymi trupami została oficjalnie zapowiedziana na tegorocznej edycji imprezy organizowanej w amerykańskim Los Angeles. Nie podano jednak zbyt wielu informacji na temat projektu.

Reklama

We wpisie opublikowanym na blogu Undead Labs, założyciel studia - Jeff Strain - zdradził jednak, że więcej dowiemy się na kolejnych E3. Podczas targów twórcy zamierzają ujawnić między innymi datę premiery gry.

Autorzy obiecują także, że podadzą szczegóły dotyczące mechanizmów rozgrywki. Podkreślają jednak, że to nie koniec przygotowywanych niespodzianek - nie można więc wykluczyć, że zaprezentowany zostanie również fragment gameplayu.

Z dotychczas ujawnionych informacji wynika, że mapa, która znajdzie się w produkcji, ma być znacznie większa niż w oryginale. Zaznaczono, że nie pojawią się opcje pozwalające graczom atakować innych użytkowników, a co za tym idzie - "rujnować doświadczenie" pozostałych osób.

State of Decay 2 ukaże się w przyszłym roku na PC z systemem Windows 10 oraz konsoli Xbox One. Gra zostanie wydana w ramach programu Xbox Play Anywhere, co oznacza, że kupując wersję na jedną platformę, otrzymamy bezpłatnie edycję na drugą.

Dowiedz się więcej na temat: State of Decay 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje