Szczegóły edycji premium Shadow Warrior 2 w Polsce

Za sprawą Wydawnictwa Techland Shadow Warrior 2 w wersji na komputery PC pojawi się w Polsce w bogatym wydaniu, dostępnym tylko dla graczy w naszym kraju. Gra wyląduje na sklepowych półkach już 13 października.

Shadow Warrior 2 powstaje w warszawskim studiu Flying Wild Hog. Szalone przygody Lo Wanga, tym razem rozgrywające się w otwartym świecie, spotkały się z ciepłym przyjęciem na ostatnich targach QuakeCon, Gamescom oraz PAX West, gdzie wzbudziły entuzjazm zarówno wśród graczy jak i dziennikarzy.

"Mamy świadomość, że Shadow Warrior 2 jest wyczekiwany przez fanów. Chcemy, aby na polskim rynku pojawił się w wyjątkowej edycji. To polska produkcja, tworzona przez pasjonatów. Bardzo nam zależy, aby pudełko i jego zawartość było wyjątkowe. Zupełnie jak sama gra" - komentuje Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland.

Reklama

Twórcy przygotowali nowe wideo prezentujące rozgrywkę, w której gracze zobaczą w działaniu niesamowitą łańcuchową katanę - jedną z wielu egzotycznych broni, jakimi posługiwać się będzie Lo Wang. Materiał dostępny jest pod linkiem:

Shadow Warrior 2 dostępny będzie w Polsce w bogatej edycji premium jako podstawowa wersja gry. Fani nad Wisłą w kolekcjonerskim pudełku wraz z grą znajdą:

  • artbook przedstawiający proces powstawania przeciwników, bogatego arsenału i lokacji;
  • limitowany plakat twórcy kultowych komiksów - Michała "Śledzia" Śledzińskiego;
  • soundtrack na oddzielnej płycie CD;
  • litografię;
  • 3 kolekcjonerskie naklejki;
  • DLC  - Solid Gold Ninja / Katana / MP7 Gun.

Elementy składowe zestawu można zobaczyć na załączonej wizualizacji. Shadow Warrior 2 pojawi się na polskim rynku na platformie PC już 13 października w cenie 129,90 zł.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Shadow Warrior 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy