Reklama

System walki w nowym trailerze Dauntless

Twórcy powstającego Dauntless ze studia Phoenix Labs opublikowali nowy zwiastun poświęcony grze. Nagranie pozwala spojrzeć na system walki.

Film przedstawia fragmenty rozgrywki z wczesnej wersji produkcji. Konkretnie zaś starcie z pierzastą bestią - jednym z tak zwanych Behemotów, z którymi zmagać się będą kierowani przez graczy bohaterowie.

W materiale zaprezentowano nie jeden, a dwa pojedynki ze stworem. W pierwszym wziął udział wojownik dzierżący w ręku dużych rozmiarów topór. Drugą postacią, która stanęła do walki z monstrum, był jegomość posiadający miecz.

System starć przygotowany z myślą o produkcji wydaje się jednak niezbyt dynamiczny. Bohaterowie przemieszczają się z niską prędkością, a także dosyć powoli wyprowadzają kolejne ciosy. Nie zabrakło jednak możliwości unikania ataków wroga.

Reklama

Dokładna data premiery Dauntless nie jest znana, ale gra powinna ukazać się w przyszłym roku na PC. Oparta będzie na modelu F2P, co oznacza, że zabawa będzie bezpłatna, choć pojawią się zapewne opcjonalne mikropłatności. Wspomniany zwiastun można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy